Team

STIP heeft een sterk, professioneel en gedreven team. Maak kennis met onze collega's

Els Hazenbos - © Sunny Jagesar

Acquisitie en tourneeplanning

Els Hazenbos

els@stipproducties.nl
Peter van der Hoop - © Sunny Jagesar

Directeur

Peter van der Hoop

peter@stipproducties.nl
Nadide Aslan - © Sunny Jagesar

Bureaumanager en producent

Nadide Aslan

nadide@stipproducties.nl
Babette Groenewege - © Sunny Jagesar

Acquisitie en tourneeplanning

Babette Groenewege

babette@stipproducties.nl
Sharon Wezer - © Sunny Jagesar

PR en marketing

Sharon Wezer

sharon@stipproducties.nl
Nina Lahocsinszky.jpg

Contextprogrammering en educatie

Nina Lahocsinszky

nina@stipproducties.nl
Hilde van Beek.jpg

Dramaturg

Hilde van Beek

hilde@stipproducties.nl
Brechtje Zwanenveld

Dramaturg

Brechtje Zwaneveld

brechtje@stipproducties.nl
Tessa Scholten

Bureaumedewerker en acquisitie

Tessa Scholten

tessa@stipproducties.nl

Over STIP

STIP voorkant