Uitnodiging STIP Presentatiedag 2025
Op maandag 3 november 2025 ben je van harte welkom op onze jaarlijkse Presentatiedag in Theater Bellevue in Amsterdam. Dit is dé kans om exclusieve previews te zien van het aanbod van Stip voor seizoen 2026 - 2027. Laat je inspireren en ontmoet de makers en je collega-programmeurs. Te zien zijn presentaties van De Toneelmakerij & DOX, HNTjong, Theater Sonnevanck, Het Laagland, Het Houten Huis, SALLY, Schippers&VanGucht, De Horde, Tg. Winterberg, Wabi Sabi, Studio Figur, hetpaleis, Tafel van Vijf Muziektheater, George Tobal Producties en De Krakeling, Judith en Patrick / Stip theaterproducties.
Ook dit jaar hebben we de gebruikelijke presentaties in de theaterzaal een levendige PR- markt in de foyer. Elk gezelschap heeft een eigen stand, zodat je makkelijk met hen in contact kunt komen en dieper kunt ingaan op hun aanbod.
De ontvangst is vanaf 10.30 uur en om 11:00 uur start het programma. De dag bevat diverse pauzes en een uitgebreide lunchpauze, waarin volop gelegenheid is om te netwerken. Uiteraard zorgen wij opnieuw voor een smakelijke lunch voor iedereen. Het programma is rond 16:00 uur klaar, met aansluitend een borrel.
Bijdrage
De kosten voor deze dag zijn €40 per theater of organisatie, met een bijbetaling van €12,50 voor elke extra persoon.
Inschrijven
Schrijf je in via het aanmeldformulier. Klik daarvoor op de button hieronder.
We kijken ernaar uit je te verwelkomen op deze inspirerende dag!